O nas


Preampy GregoryPreAmps to efekt połączenia dwóch pasji: do muzyki oraz elektroniki.


Witam, nazywam się Grzegorz Sebastian Kościk i jestem konstruktorem oraz założycielem firmy GregoryPreAmps. Na początku lat 90 rozpocząłem grę na gitarze oraz zainteresowałem się elektroniką. Późniejsza edukacja umożliwiła mi poszerzanie wiedzy i rozwój w zakresie elektroniki audio. Umiejętność gry na gitarze i basie pozwoliła mi wyznaczyć właściwy kierunek w projektowaniu i budowaniu preampów.

W 2006 roku zbudowałem prototyp preampu basowego M-BP3 na wyłączność dla lokalnej firmy Mayones, która zajmuje się produkcją gitar i basów. Dobra jakość i niezawodność zaowocowały długoletnią współpracą. Preamp zyskał uznanie wielu znanych muzyków. W 2020 roku zakończyliśmy naszą współpracę. Obecnie skupiamy się na budowaniu własnej marki i rozwijaniu nowych projektów z serii G-BP3.

W moich konstrukcjach używam wyselekcjonowanych komponentów półprzewodnikowych o niskich szumach oraz kondensatory foliowe w torze audio. Cały proces produkcyjny odbywa się w firmie GregoryPreAmps, od montażu elementów elektronicznych, okablowania, testowania do hermetycznego zabezpieczenia specjalną zalewą. Umożliwia to pełną kontrolę jakości wszystkich procesów produkcyjnych.

Naszym celem jest jak najwyższa jakość dźwięku. W obecnej chwili posiadamy najnowsze preampy 3 generacji.